FAQ - Často kladené otázky

 

Za jak dlouho chloupky zase narostou?

Je to velmi individuální­, záleží­ na hormonální­ aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 2 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a cca po měsí­ci můžete přijí­t znovu na depilaci. Někomu chloupky narostou po třech týdnech, jinému až po dvou měsí­cí­ch. Obvykle po depilaci chloupky ubývají­ a jsou jemnější­, protože se vytrhnou i s koří­nky.

 

Je depilace voskem více bolestivá než cukrovou pastou?

V citlivých místech jako je například podpaží a intimní partie je depilace voskem významně bolestivější než cukrovou pastou. Zde ale vosk nepoužíváme ani nedoporučujeme. Co se týče depilace nohou a rukou, bolestivost je srovnatelná. Můžete se setkat s názorem, že i zde vosk bolí více, ale je to spíš dané tím, že vosk může strhávat společně s chloupky i jemnou svrchní vrstvu kůže. Tomuto však předcházíme pečlivým zapudrováním pokožky, takže se narušení kůže obávat nemusíte.

 

Jak dlouho před depilací­ se mám objednat?

Nejlépe, když se objednáte týden předem, ale neváhejte zavolat k nám na tel. 774 560 980. Objednávat se můžete každý všední­ den od 9 hod až do 18 hod.

 

Proč nabízíte depilaci cukrovou pastou místo depilace teplým voskem ?

Depilační cukrová pasta díky svým vlastnostem a šetrnému složení dalece předčí vosk při aplikaci na citlivá místa, jako jsou třísla, intimní partie, podpaží, obličej a okolí bradavek, případně ruce.

 

Cukrova-depilace-plzen.cz © Všechna práva vyhrazena.