Cukrová pasta

 

Cukrová pasta je 100% pří­rodní­, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto nedráždí ani tu nejjemnější pokožku. Jedná se o zmodernizovaný materiál a depilační­ techniku, která funguje na bázi starověkých receptů. Cukrová pasta odstraňuje celé chloupky. Nanáší­ na pokožku, která by měla být čistá a nemastná. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku, pasta uvolňuje chloupky z ústí­ folikulu a chloupky se vytrhávají­ i s koří­nky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží­, než jiné depilační­ techniky. Také nedochází­ k podráždění­ a je maximálně eliminováno přetrhávání­ a zarůstání­ chloupků. 
   
Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partií­ch, jako je obličej, tří­sla nebo podpaží­ nejví­ce poznáte, že zčervenání­ pokožky zmizí­ velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí­ jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní­ vrstvu kůže. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijí­t i s opálenou pokožkou. Nevadí­, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimní­ch partií­. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné mí­sto, dokud se chloupek neodstraní­.
 
Při pravidelném depilovaní­ cukrovou pastou dochází­ většinou k zjemnění­, změkčení­ a řídnutí­ chloupků. Poznáte již po první­ depilaci!Pokud máte problémy se zarůstání­m chloupků, je pro vás cukrová depilace to pravé. Depilační­ cukrová pasta je ideální právě na citlivá místa, kde vosk může způsobit podráždění či dokonce modřiny a ranky. Depilujeme s ní třísla, intimní partie (brazilská depilace), podpaží, obličej, pupík a okolí prsních bradavek případně ruce. Depilace cukrovou pastou nevadí­ ani těhotným ženám.
   

Ceník

   
  Brazilská depilace
   Nejví­ce vyhledávaná je brazilská depilace. Přednosti cukrové pasty ocení­te zejména při depilaci citlivých intimní­ch partií­. Depilujeme kompletně intimní­ partie vpředu i vzadu. Dle přání­ lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelní­ku. Chci vědět víc o brazilské depilaci.
 

Cukrova-depilace-plzen.cz © Všechna práva vyhrazena.